ODM Bratislava Obrys Bratislavy

 
ODM.SK Občiansko-demokratická mládež
 

Posledné snímky ODM Bratislava

Autor: koordinačná rada, http://odmba.platon.sk/ 27.1.2004

Predposledná Koordinačná rada (KR) bratislavského klubu Občiansko-demokratickej mládeže sa uskutočnila dňa 13. januára 2004. Miesto konania tradičné – Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika na Sládkovičovej ulici v Bratislave. Celková klíma – pokiaľ možno veselá, ale cítime že ide do tuhého...

Na fotografii vidíme zľava: kamaráta Michala Drôtovana z ODM Trnava (so založenými rukami), nad ním je Matej Krkoška, opäť nad ním Tomáš Jahelka, ďalej Martin Hanus. Za ním nasledujú nasledujú „funkcionári“ ODM-BA v poradí podpredseda - predseda - podpredseda, menovite: Martin „Penďo“ Pener, Ondrej Jombík a napokon celkom vpravo Marek Mišečka.

Tak a tu máme dva snímky z poslednej Koordinačnej rady ODM Bratislava. Miesto a čas: Konzervatívny inštitút – 27. január 2004. Všetci účastníci už tušia, že to bude Koordinačná rada posledná. Ako to už ale niekedy býva – ohrozenie ľudí spája a účasť členov ODM-BA bola skutočne hojná.

Na prvom snímku zľava: Martinovia Kamenský a Hanus, Rišo Mátéffy, Vlado Dolinay, pod ním Martin „Penďo“ Pener, ďalej vľavo nad ním Milan Strapec, Peťo Gažík a pod ním „kus“ Jana Dingu, neznáme dievča a napokon Michal Šula.

Druhý snímok, opäť zľava: Peťo Filin, Simona Kovačíková, Rasťo Červenka, Maťo Kamenský a už zle viditeľný Martin Hanus. V popredí predseda ODM Bratislava Ondrej Jombík.

Všetkým priateľom a sympatizantom ďakujeme, že nám zachovávali svoju priazeň a aj v najtažších chvíľach nás podporovali!


späť na zoznam | verzia pre tlač | nový príspevok k dokumentu
 
Copyright © 2000-2004 Občiansko-demokratická mládež Bratislava
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group.