ODM Bratislava Obrys Bratislavy

 
ODM.SK Občiansko-demokratická mládež
 

Zápisnica z Koordinačnej rady ODM-BA č. 17

Autor: Marek Mišečka <marek.misecka@zoznam.sk> 8.7.2003

Prítomní:

Členovia ODM-BA: Matej Krkoška, Ondrej Jombík, Michal Šula, Martin Pener, Marek Mišečka, Martin Kamenský, Boris Bartko, Martin Hanus

Hostia: Tomáš Sámel, Radovan Camber

Program:

 1. Organizácia
 2. Republiková rada ODM v Košiciach
 3. Výročné stretnutie členov ODM-BA a ich priateľov
 4. iné


 1. Organizácia

  Koordinačná rada sa zaoberala svojím fungovaním počas letných prázdnin. Kedže vačšina členov nemá v pláne žiadne veľké cestovateľské ambície, dohodli sme sa, že sa budeme naďalej stretávať každé dva týždne. Zhotovenie vizitiek sme zatial odložili, vzhľadom na blížiaci sa Mestský snem ODM-BA. Ten by sa mal predbežne konať v októbri 2003.

 2. Republiková rada ODM v Košiciach

  Ondrej Jombík informoval Koordinačnú radu o dianí na Republikovej rade, ktorá sa konala minulú nedeľu. Delegáti ODM Bratislava vyčerpávajúco prezentovali činnosť miestneho klubu od poslednej Republikovej rady. Ďalej sa úspešne zapojili do diskusií o dokumentoch, ktoré sa budú schvalovať na najbližšom Kongrese ODM. Zároveň otvorili diskusiu o Preregistrácii ODM.

  Republiková rada ODM tiež schvália vyhlásenie vytvorené ODM Bratislava, ktoré bolo úspešne prezentované v médiach. Delegáti z ODM-BA tiež prezentovali výhrady bratislavského klubu k činnosti Tajomníka ODM Jozefa Krupku. Mali pripravené aj uznesenie, ktoré však predkladateľ Ondrej Jombík stiahol, keďže sa Jozef Krupka svojich funkcií člena Výkonného výboru ODM a Tajomníka ODM vzdal.

 3. Výročné stretnutie členov ODM-BA a ich priateľov

  V piatok 4.7.2003 sa konalo Výročné stretnutie členov ODM-BA a ich priateľov. Akcia bola vyhodnotená ako veľmi úspešná, ktorá navonok dobre prezentovala ODM Bratislava. Martin Kamenský a Boris Bartko ako organizátori dostali od Koordinačnej rady pochvalu. Vďaka patrí tiež všetkým tým, ktorí pri organizovaní tohoto podujatia pomáhali.

 4. iné

  Michal Šula nás informoval o prebiehajúcej informačnej kampani ohladne nového vysokoškolského zákona. Kto má záujem, môže sa prihlásiť u Michala Šulu na jeho e-mailovej adrese michalsula@pobox.sk. Pripravených je asi 10 tém. Sú to východiská tejto kampane.

  Hovorili sme aj o myšlienke vytvoriť ekonomickú skupinu, ktorá by mala na starosť získavanie finančných prostriedkov na činnosť ODM-BA a akcie, ktoré pravideľne pripravujeme.

  ODM Bratislava sa bude priamo podielať na organizácii stretnutia mládežníckych organizácií z krajín V4, ktoré sa bude konať druhý augustový týždeň v Modre.

  Ďalej sme hovorili o možnosti zorganizovať akciu, ktorá pripomenie 17. november 1989.

Najbližšia Koordinačná rada sa bude konať v utorok dňa 22. júla 2003 o 19:00 v priestoroch Konzervatívneho inštitútu Milana Rastislava Štefánika.

Vypracoval
Marek Mišečka

Overil
Ondrej Jombík


späť na zoznam | verzia pre tlač | nový príspevok k dokumentu
 
Copyright © 2000-2004 Občiansko-demokratická mládež Bratislava
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group.